Ładowanie

Aleksandra Bienek-Kwapulińska

Aleksandra Bienek-Kwapulińska

Lekarz stomatolog

Stomatologiczne powołanie przejęła z mlekiem matki i po prostu pokochała ten zawód, bez reszty. Zajmuje się protetyką, stomatologią zachowawczą i estetyczną, chirurgią oraz stomatologią dziecięcą. Dzieci-te szczere w wyrażaniu emocji istoty, pełne autentyczności, radości i beztroskiego uśmiechu, to dla doktor Oli prawdziwa miłość i inspiracja. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie – przełamując pierwsze bariery niepewności i strachu, na koniec widząc ich wdzięczność i ufność.

Zajmuje się także medycyną estetyczną, przywracając skórze młodość i witalność.  Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach. Prywatnie – mama trójki dzieci  Kocha wycieczki górskie i rowerowe, teatr oraz grę na gitarze. A, i najważniejsze: najbardziej lubi uśmiechać się i widzieć uśmiech na twarzy swoich pacjentów.

Dzień tygodniaGodzina przyjęć
Poniedziałek8.00 – 14.00
Wtorek14.00 – 20.00
Środa
Czwartek8.00 – 14.00
Piątek14.00 – 20.00
Sobota
Niedziela

Umów wizytę

Poznaj nasz doświadczony, wykwalifikowany i zgrany personel.

Chcąc zapewnić najwyższą jakość usług stale podnosimy swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.

Realizaujemy świadczenia ogólnostomatologiczne dla dzieci i młodzieży do ukończenia 18. roku życia w ramach umowy z NFZ. Zachęcamy do umawiania wizyt w naszym gabinecie pod numerem telefonu 32 285 22 31.